Про чоловіків. Криза мужності як шанс пізнати себе

55.00
Протягом останніх десятиліть жінки почали контролювати своє життя і вийшли зі старих ролей і обмежень. Але, звільнення чоловіків ще не настало. Чоловіки нарівні з жінками мають потребу у великому звільненні від застарілих цінностей і соціальних умов, накладених на них протягом тисяч років. У своїй проникливій манері Ошо дивиться на всі грані різноманітних ролей, які виконують чоловіки, показуючи як ці якості сформували і вплинули на суспільство.

Він розповідає про енергію, яка так часто направляється в агресію і негатив, і яку можна перетворити в творчу і персональну еволюцію і забезпечує медитативні методи для переходу через цей процес. Для структурування багатства матеріалу Ошо в своїй книзі використовує загальні архетипи.

Ці архетипи - Адам, Робот, Мачо, Друг, Політик, Бунтар, Творець і інші - не повинні розумітися як фіксовані типи характеру або особистості, а просто корисні описи певних тенденцій і умовностей моделі поведінки особистості, загальні для всіх нас.

Автор: ОШО

Количество страниц: 224

Переплёт: Твердый

ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Так же мы можем упаковать ваш заказ на подарок. Перейдите в раздел Упаковка и добавьте вариант понравившейся подарочной бумаги в корзину.
Имя
Фамилия
E-mail
Номер телефона
 
Выберите вариант доставки
Впишите адрес для доставки курьером InPost
Заполните это поле только если выбрана доставка курьером InPost
Впишите адрес пачкомата InPost
Заполните это поле только если выбрана доставка пачкоматом InPost
Впишите страну получения
Заполните это поле только если выбрана доставка по Европе
Впишите промокод (если есть)
Карта клиента