45 татуювань продавана

65.00
Автор книги Максим Батирєв може навчити будь-яку людину бути кращим у сфері продажів. Для того щоб займати лідируючі позиції в продажах потрібно, по-перше, бути натренованим у веденні переговорів, по-друге, прекрасно розбиратися в людській психології і поведінці, по-третє, бути чудовим керівником і по-четверте, необхідно вміти володіти своїм голосом і аудиторією, а це вимагає високого рівня ораторського мистецтва. Для гарного продавця, практично немає нездійсненних бізнес-завдань.

Автор цієї книги, знає про що говорить, адже він пройшов шлях від менеджера з продажу до самої верхівки, ставши членом правління компанії. За свою багаторічну практику на різних посадах, він вивів певний звід правил, порад і уроків, які далися йому шляхом проб і помилок, і які допомогли йому стати тим, ким він є зараз, і як він сподівається, зможуть допомогти будь-якому початківцю або людині, яка прагне удосконалити свою майстерність, працюючим у сфері продажів домогтися в цій справі кар'єрних висот. Кожен такий урок, автор називає своїм татуюванням, і в цій книзі їх сорок п'ять.

Автор: Максим Батирєв

Количество страниц: 336

Переплёт: Твердый

ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Так же мы можем упаковать ваш заказ на подарок. Перейдите в раздел Упаковка и добавьте вариант понравившейся подарочной бумаги в корзину.
Имя
Фамилия
E-mail
Номер телефона
 
Выберите вариант доставки
Впишите адрес для доставки курьером InPost
Заполните это поле только если выбрана доставка курьером InPost
Впишите адрес пачкомата InPost
Заполните это поле только если выбрана доставка пачкоматом InPost
Впишите страну получения
Заполните это поле только если выбрана доставка по Европе
Впишите промокод (если есть)
Карта клиента