Внутрішня історія. Про це не говорять

55.00
Як часто ми відкладаємо візит до лікаря, бо нам… соромно?
Так, соромно розповісти про проблеми, що стосуються нашого тіла. Нам легше приймати сумнівні рішення під знаменами самодіяльності, аніж відкритися спеціалістові.

Ця книжка допоможе зрозуміти, що багато вад та захворювань тіла, яких ви соромитеся й уважаєте ганебними, насправді цілком нормальні і їх можна легко усунути. Найголовніше — наважитися переступити через себе й розкрити іншому своє тіло і душу. Упс, хтось пукнув: газівники, подразнені кишки та інші типові запахи підземного гаража Наш індивідуальний відбиток запаху. Венеричні захворювання та потреба про них говорити. Гемороїдальні страждання: поширена ПОП-лема. Підступні грибки та штуковини зі скоринкою. Гемангіоми, печінкові плямки-павутинки й розширені судинки. Хропіння — це лише незручність чи все-таки хвороба тощо.

Розпочинаємо мандрівку по ділянках відчуттів, якими ми сприймаємо табу нашого тіла: нюх, чуття, зір та слух. І найголовніше, пам'ятайте: ви не самотні. Не існує неприємних мук, від яких би не страждали інші люди. Просто про це ніхто не говорить.

Автор: Йаель Адлер Деталь

Количество страниц: 320

Переплёт: Твердый

ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ