Позбудься звички бути собою. Зміни власного мислення

85.00
Часом нам видається, що ми на генетичному рівні приречені бути такими, якими є сьогодні. Однак насправді це не так — можливість створювати реальність, яку ми вибираємо самі, існує!

У книзі «Позбудься звички бути собою» відомий автор, оратор, дослідник і хіропрактик доктор Джо Диспенза поєднує знання із квантової фізики, нейрології, хімії мозку, біології та генетики, аби показати, що ми насправді можемо. Автор книги демістифікує стародавні вчення й долає прірву між наукою та духовністю. Він прагне дати читачам сили звільнитися від негативних переконань і замінити їх на позитивні. Ця глибока, змістовна і корисна книга допоможе віднайти найкраще й найвільніше Я, щоб зробити крок назустріч власній долі. Цікавий і доступний посібник із перепрограмування наших ментальних та емоційних систем містить просте, але потужне послання: те, про що ми думаємо сьогодні, визначає те, яким буде наше життя завтра.

Доктор Джо Диспенза майстерно й водночас дуже доступно пояснює складні наукові аспекти роботи мозку і тіла. Автор застосовує ці знання на практиці й пропонує чотиритижневу програму докорінної трансформації особистості, під час якої читачі навчаться:
  • використовувати структуровану програму медитації;
  • свідомо перепрограмовувати свою нейронну мережу;
  • розкривати творчий потенціал; сповна насолоджуватися життям.

Щойно ми позбудемося звички залишатися собою і почнемо керувати своєю підсвідомістю, наше життя зміниться назавжди!

Автор: Джо Диспенза

Количество страниц: 368

Переплёт: Твердый

ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ