Настільна гра для веселих компаній «Вечорниці» 3-є видання

120.00
Збиратися компанією тепер буде ще веселіше! Адже з "Вечорницями"ви зануритеся у світ незабутніх моментів, підкорите нові вершини гумору та зможете зблизитися ще більше, осяваючи вечори в компанії близьких своїм щасливим сміхом.
"Вечорниці" – це незвичайна настільна гра, сповнена непередбачуваності і підступних, але таких кумедних моментів. Вона вмить додасть проведеному разом часу безкінечних усмішок. Створена на основі усім відомої «показухи», ця забавка доповнена креативними завданнями й викликами, що здатні розкрити вашу кмітливість, талант та гумор.
Вирушайте в захопливу подорож емоцій та творчості, де ви будете втілювати незвичайні сценарії, наслідувати відомих персонажів, відповідати на цікаві запитання, й взагалі – відчувати себе справжніми зірками веселощів. У "Вечорницях" ви будете намагатися пояснити публіці слова, фрази і відомі факти, вдягнете на себе роль публічних постатей, однак кожен раз різними кумедними способами. І поспішіть! На пояснення у вас буде всього одна хвилина, тож переможуть найбільш кмітливі й швидкі.
"Вечорниці" дозволять вам відчути магію єднання, сповнену сміху й щастя у колі найрідніших людей. Гра розрахована на більш старшу публіку, тому ідеально підійде для молоді від 16 років.
ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ