Атлас анатомії людини

350.00
Атлас анатомії людини, 4-те видання
ФРЕНК НЕТТЕР
Відкрий для себе світ медицини.
Перед вами найпопулярніший в англомовному світі атлас анатомії людини ...це класичний, перевірений часом і оновлений атлас Неттера!
• Свою першу успішну працю Френк Неттер опублікував у 1948 році.
Після цього були видані серії томів, які згодом отримали назву "Колекція медичних ілюстрацій Неттера". Згодом він ілюстрував атласи з анатомії, яким присвятив значну частину свого життя. Уперше цілісний
"Атлас анатомії Неттера" був опублікований у 1989 році.

4-те видання атласу містить понад 540 чудових легких для сприйняття кольорових ілюстрацій, які детально і з неперевершеною чіткістю розкривають всю складність будови людського тіла.

Старанно відредаговані підписи є бездоганно точними.

Підкреслена клінічна спрямованість атласу надає йому особливої цінності і безпосереднього звʼязку з лікарською практикою.

57 відредагованих, 200 зі зміненими підписами і 17 цілком нових рисунків, виконаних в стилі Френка Неттера.

Клінічні рентгенограми, компʼютерні томограми, магнітно-резонансні знімки, артеріограми - доповнюють класичну колекцію рисунків та забезпечують порівняльне подання матеріалу і його прикладний аспект.
Шість редакторів-консультантів працювали над цим 4-им виданням атласу, забезпечуючи його корисність у вивченні анатомії людини, топології, клінічній практиці і прозекторських лабораторіях.

Автор: Френк Неттер

Количество страниц: 575

Переплёт: Тведый

ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ
Click to order