Володар Перснів. Частина друга. Дві вежі

95.00
Трилогія «Володар перснів» поклала початок жанру епічного фентезі. З моменту своєї першої публікації в п'ятдесятих роках двадцятого століття і до сьогоднішнього часу, трилогія значитися в списку кращих книг минулого століття та однією з найбільш популярних і продаваних у світі.

У другій частині трилогії подорож до Судної Гори триває. Загін, що супроводжував Фродо і Перстень Влади втратив двох учасників і розділився на три групи. Фродо і Сем попливли в човні, поспішаючи якомога швидше і непомітніше потрапити в Мордор, адже результат битви, яка наближається, залежить від того, чи встигнуть вони знищити Перстень Влади. Меррі та Піппін були захоплені в полон ворогами. По їх сліду поспішають на допомогу Арагорн, Гімлі та Леголас, в надії встигнути врятувати друзів.

«Володар Перснів. Частина друга. Дві вежі» - це друга частина знаменитої трилогії, що оповідає про неймовірну хоробрість і віддану дружбу. Книга є класикою жанру фентезі та одним з найвидатніших романів в історії світової літератури.

Автор: Джон Р. Р. Толкін

Количество страниц: 576

Переплёт: Твердый

ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ