Клуб п’ятої ранку

65.00
Легендарний експерт з мотивації, лідерства та особистого зростання Робін Шарма представляє концепцію Клубу 5 ранку, засновану на революційній ранковій рутині, яка допомогла його клієнтам максимізувати свою продуктивність, стати більш здоровими та знайти спокій в цьому складному і галасливому світі.

Перед вами чарівна і весела історія про двох незнайомців, що зустрічаюють ексцентричного магната, який стає їх таємним наставником і знайомить з Клубом 5 ранку.

З книги ви дізнаєтеся: як великі генії, ділові титани та наймудріші люди у світі починають свій ранок, щоб досягати дивовижних успіхів; маловідому формулу, яку ви можете використовувати миттєво, щоб рано прокинутися, відчути себе натхненним, зосередженим і наповненим палким прагненням отримати максимум від кожного дня; покроковий спосіб захисту самих спокійних годин світанку, щоб у вас був час для фізичних вправ, самооновлення та особистого зростання; практику, засновану на нейробіології, яка довела, що вона допомагає легко прокидатися, коли більшість людей сплять, даючи вам дорогоцінний час для роздумів, власної творчості та спокійного початку дня, замість того, щоб поспішати; тактику, що захищає ваші таланти та мрії від цифрового відволікання і тривіальних диверсій, для того, щоб ви мали змогу насолоджувалися вашими чудовими успіхами.

Автор: Робін Шарма

Количество страниц: 352

Переплёт: Мягкий

ПОПУЛЯРНЫЕ КНИГИ
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Так же мы можем упаковать ваш заказ на подарок. Перейдите в раздел Упаковка и добавьте вариант понравившейся подарочной бумаги в корзину.
Имя
Фамилия
E-mail
Номер телефона
 
Выберите вариант доставки
Впишите адрес для доставки курьером InPost
Заполните это поле только если выбрана доставка курьером InPost
Впишите адрес пачкомата InPost
Заполните это поле только если выбрана доставка пачкоматом InPost
Впишите страну получения
Заполните это поле только если выбрана доставка по Европе
Впишите промокод (если есть)
Карта клиента